AKTUALNOŚCI

2021-04-07
Wyniki rekrutacji na rok 2021/2022

Wyniki rekrutacji do przedszkola dostępne są w zakładce Dla rodziców - pliki do pobrania oraz w systemie rekrutacyjnym (przedszkola-piaseczno.nabory.pl) - po wprowadzeniu numeru PESEL dziecka oraz hasła dostępowego. Rodzice dzieci zakwalifikowanych do 20 kwietnia składają potwierdzenie woli - poprzez system rekrutacyjny lub składając dokument w placówce.

2021-04-03
Życzenia świąteczne

Życzymy Państwu pieknych Świąt Wielkanocnych - zdrowych, rodzinnych i wiosennych. Dużo odpoczynku i radości.

2020-02-18
Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Rekrutacja do naszego przedszkola odbywa się poprzez elektroniczny system rekrutacyjny dostępny pod adresem przedszkola-piaseczno.nabory.pl. W zakładce Dla Rodziców w plikach do pobrania znajdują się szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu oraz kryteriów rekrutacji. 

2015-12-24
Najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne

Wesołych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzy Przedszkole Publiczne Ala i kot. 
Życzymy, aby te świąteczne dni były czasem radości, a nadchodzący rok przyniósł Państwu wszelką pomyślność, szczęście i spokój. 

2020-12-23
Występy dzieci z okazji Świąt Bożego Narodzenia

W tym niezwyczajnym roku, nasze dzieci nie mogły wystąpić przed publicznością, aby pokazać tradycyjne Jasełka. W związku z tym przygotowaliśmy nagrania, którymi mamy nadzieję uprzyjemnimy bliskim świąteczny czas. Na naszym profilu na YouTube znajdą Państwo filmy z występami.