AKTUALNOŚCI

2018-12-31
Projekt Unijny

Uprzejmie informujemy, że w Przedszkolu Publicznym Ala i kot realizowany jest projekt „Dobry start” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014–2020.

Szczegóły w zakładce Projekt Unijny.

 

2018-03-16
Zbieramy fundusze na żywność dla dzieci w Kenii

Zachęcamy do udziału w zbiórce pieniędzy na zakup żywności dla dzieci w Kenii. Kupując dzieciom jedzenie, kupujemy im edukację i szansę na przyszłość. Zebrane fundusze przekazane zostaną Fundacji New Hope Africa.

2018-02-05
Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2018/2019

6 lutego rozpocznie się rekrutacja do przedszkola na nowy rok szkolny. Rekrutacja przeprowadzona zostanie z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacyjnego. Szczegółowe informacje na temat harmonogramu i kryteriów znajdują się w zakładce Dla Rodziców. Rodzice dzieci uczęszczających do naszej placówki składają wolę kontynuacji wychowania przedszkolnego w formie pisemnej. Deklaracje dostępne u wychowawców grup.

2017-09-03
Zebranie z rodzicami

06.09.2017 r., o godz. 17.30 zapraszamy na pierwsze zebranie w nowym roku szkolnym. Na zebraniu zostaną omównione najważniejsze kwestie dotyczące organizacji nauki i opieki oraz roczny plan pracy. Serdecznie zapraszamy!

2017-08-22
Tydzień adaptacyjny dla nowych Przedszkolaków

W dniach 28-31 sierpnia odbędzie się tydzień adaptacyjny w naszym przedszkolu. Wszystkich nowych Przedszkolaków zapraszamy codziennie od godz. 10.00 do godz. 11.30.  W tym czasie będziemy się wspólnie bawić i uczestniczyć w krótkich zajęciach, tak aby wejście w całkowity tryb przedszkolny od 1 września przebiegał jak najspokojniej. Do zobaczenia w poniedziałek!

2017-05-31
Wyniki konkursu fotograficznego "Polska w obiektywie"

Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty! I miejsce: "Polska opolska wieś" p. Ślusarczyk, II miejsce: "Powitanie wiosny" p. Sielska, III miejsce: "Majówka nad Wartą" p. Witczak. Jury wyróżniło również 2 prace - "Nasze pola i łąki" p. Zielińskiego oraz "Gubałówka" p. Ogórkiewicz. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w zabawie, a zwyciezcom serdecznie gratulujemy. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz cenne nagrody. Zwycięskie zdjęcia można obejrzeć w przedszkolu oraz na naszym profilu FB. 

2017-05-26
Koncert z okazji Dnia Mamy i Taty

W piątek przedszkolaki zaprezentowały się rodzicom z okazji ich świeta. Na początku młodsze Żabki pokazały przedstawienie "Witamy w naszej bajce" na podstawie Akademii Pana Kleksa oraz wierszy Brzechwy, a następnie starsze Myszki, przebrane za kuchcików i kuchareczki, recytowały zabawne wierszyki o swoich rodzicach. Uwieńczeniem występu była kuchenna orkietra i wykonanie Tańca Węgierskiego Brahmsa na przyborach kuchennych. Brawa dla młodych wykonawców! Zapraszamy do Galerii zdjęc